Agnieszka Aga Piasecka Polski Prawnik Adwokat Floryda USA


PolishFloridaBiz.net

Artykuły Prawne / Polish Podcast and Video ChannelsVimeo Channel: Piasecka Law

https://vimeo.com/user88924685YouTube Channel: Attorney Agnieszka Piasecka

https://www.youtube.com/channel/UC0ABUr3KO0BP8UHoDBj8YewYouTube Channel: Agnieszka Piasecka Law

https://www.youtube.com/channel/UC1In7H_mU8V_nCIWP2tAu9Q/videosArtykuły Prawne / Piasecka Law Podcasts and VideosCertyfikowana kopia deedu za $90?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie dotyczące korespondencji z żądanie zapłaty, która jest często wysyłana do właścicieli nieruchomości po zarejestrowaniu nowego deedu.

https://vimeo.com/592933492


Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

https://vimeo.com/592933910


Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?

https://vimeo.com/592934368


Czy mogę ubiegać się o alimenty małżeńskie jeżeli mąż zrezygnował z pracy?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o alimenty małżeńskie jeżeli mąż zrezygnował z pracy?

https://vimeo.com/592934940


Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?

https://vimeo.com/592935522


Czy podczas rozwodu małżonkowie mogą zrzec się wzajemnego wyjawienia informacji finansowych?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy podczas rozwodu małżonkowie mogą zrzec się wzajemnego wyjawienia informacji finansowych?

https://vimeo.com/592936114


Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?

https://vimeo.com/592937143


Injunction Against Stalking czyli zakaz zbliżania się dla osób prześladowanych

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat Injunction Against Stalking czyli zakaz zbliżania się dla osób prześladowanych.

https://vimeo.com/592937381


Injunction for Protection Against Domestic Violence czyli zakaz zbliżania się dla ofiar przemocy domowej

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat Injunction for Protection Against Domestic Violence czyli zakaz zbliżania się dla ofiar przemocy domowej.

https://vimeo.com/592937667


Prawa rodzicielskie ojca bez związku małżeńskiego

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat praw rodzicielskich ojca bez związku małżeńskiego.

https://vimeo.com/592938742


Uważaj na fałszywych prawników!

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat praktykowania prawa przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji i uprawnień do praktykowania prawa.

https://vimeo.com/592938913


Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?

https://vimeo.com/592936745


Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?

https://vimeo.com/592938134


Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?

https://vimeo.com/592938335


Czy mogę pozwać administrację budynku za złamanie nogi na wystającej płytce chodnikowej?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie: Czy mogę pozwać administrację budynku za złamanie nogi na wystającej płytce chodnikowej?

https://vimeo.com/589428539


Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?

https://vimeo.com/589428349


Czy mogę pozwać Nursing Home o odszkodowanie za upadek oraz odleżyny?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę pozwać Nursing Home o odszkodowanie za upadek oraz odleżyny?

https://vimeo.com/589428774


Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?

https://vimeo.com/589428998


Czy warto kwestionować mandat drogowy?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy warto kwestionować mandat drogowy?

https://vimeo.com/589429297


Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?

https://vimeo.com/589429587


Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?

https://vimeo.com/589429881


Obywatelstwo USA - długość pobytu w USA i częste podróże

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie dotyczące długości pobytu w USA i wpływu zagranicznych podróży na możliwość uzyskania obywatelstwa USA

https://vimeo.com/589430057


Obywatelstwo USA - Pytania i Odpowiedzi - Część 1 

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

https://vimeo.com/584986362


Obywatelstwo USA - Pytania i Odpowiedzi - Część 2       

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

https://vimeo.com/584987486


Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?

https://vimeo.com/585916519


Na czym polega test na Obywatelstwo USA?    

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Na czym polega test na Obywatelstwo Stanów Zjednoczonych?

https://vimeo.com/585917404


Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?         

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?

https://vimeo.com/585916808


Co to jest Collaborative Divorce?       

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest Collaborative Divorce?

https://vimeo.com/585916034


Rozwód na Florydzie - Pytania i Odpowiedzi - Część 1      

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat rozwodu na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

https://vimeo.com/585917762


Rozwód na Florydzie - Pytania i Odpowiedzi - Część 2      

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat rozwodu na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

https://vimeo.com/585917991


Prenup czyli intercyza przedmałżeńska     

Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi na temat Intercyzy Przedmałżeńskiej na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 

https://vimeo.com/585917554


Baker Act czyli przymusowe badanie psychiatryczne        

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania dotyczące przymusowego badania psychiatrycznego na Florydzie na podstawie Baker Act. 

https://vimeo.com/585915774


Marchman Act czyli przymusowe leczenie odwykowe      

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania dotyczące przymusowego leczenia odwykowego na Florydzie na podstawie Marchman Act.

https://vimeo.com/585917077


Co to jest Health Care Surrogate?      

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest Health Care Surrogate?

https://vimeo.com/585916293


Jak zachować się w razie wypadku drogowego.

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak zachować się w razie wypadku drogowego?

https://vimeo.com/354067608


Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 

https://vimeo.com/354063901


Co to jest “Waiver”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Waiver”?

https://vimeo.com/347613179


Co to jest “Trust”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Trust”?

https://vimeo.com/347610674


“Probate” czyli postępowanie spodkowe na Florydzie

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat: “Probate” czyli postępowanie spadkowe na Florydzie?

https://vimeo.com/347605372


Co to jest “Power of Attorney”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Power of Attorney”?

https://vimeo.com/347603464


Co to jest “Living Will” 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Living Will”?

https://vimeo.com/347599917


Co to jest “Last Will” 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Last Will”?

https://vimeo.com/347597522


Co to jest “Deed”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Deed”?

https://vimeo.com/347592312


Co to jest “Apostille”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Apostille”?

https://vimeo.com/347588998


Co to jest, “Affidavit”

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Affidavit”?

https://vimeo.com/347395438


Co to jest, “Lady Bird Deed” 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Lady Bird Deed”?

https://vimeo.com/347381566*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 

*The information contained in these Podcasts is provided for informational purposes only, and should not be construed as legal advice on any subject matter.​Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, Clearwater, Floryda, Florida, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law