Videos, Video, Podcasts, Podcast, Polski, Prawnik, Adwokat, Floryda, USA, Clearwater, Polish, Attorney, Lawyer, Florida, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka
Agnieszka Aga Piasecka Polski Prawnik Adwokat Floryda USA


PolishFloridaBiz.net

Polish Podcast and Video ChannelsYouTube Channel: Attorney Agnieszka Piasecka

https://www.youtube.com/channel/UC0ABUr3KO0BP8UHoDBj8YewVimeo Channel: Piasecka Law

https://vimeo.com/user88924685YouTube Channel: Agnieszka Piasecka Law

https://www.youtube.com/channel/UC1In7H_mU8V_nCIWP2tAu9Q/videosPiasecka Law Podcasts and VideosCzy jestem ofiarą błędu w sztuce lekarskiej?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w U.S.A., Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Czy jestem ofiarą błędu medycznego?
https://vimeo.com/836910009
https://youtu.be/ybptdrC0CL8


Jakie są prawa i obowiązki rowerzystów na Florydzie?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są prawa i obowiązki rowerzystów na Florydzie?
https://vimeo.com/836910428
https://youtu.be/Jv7N1YBxl5A


Co powinienem wiedzieć na temat ubezpieczenia samochodu na Florydzie?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Co powinienem wiedzieć na temat ubezpieczenia samochodu na Florydzie?
https://vimeo.com/836910950
https://youtu.be/jTYrkPggBK4


Nowe prawo Florydy przeciwko nielegalnej imigracji.
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w U.S.A., Agnieszka Piasecka, Esq., omawia temat nowej ustawy podpisanej przez gubernatora Florydy, Ron DeSantis w maju 2023 roku w celu zwalczania nielegalnej imigracji. Ustawa ta wchodzi w życie 1 lipca, 2023 roku.
https://vimeo.com/836909882
https://youtu.be/Kl3a3eYQssw


Czy mogę zwolnić się z opłaty za wniosek o obywatelstwo?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w U.S.A., Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę zwolnić się z opłaty za wniosek o obywatelstwo?
https://vimeo.com/836910707
https://youtu.be/jJ14Rq1Ujw4


Wniosek o obywatelstwo dla posiadaczy 2-letniej zielonej karty
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik Imigracyjny w U.S.A., Agnieszka Piasecka, Esq., omawia temat obywatelstwa Stanów Zjednoczonych dla posiadaczy 2-letniej warunkowej zielonej karty.
https://vimeo.com/836910246
https://youtu.be/pQGw4jh3g_wCzy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku błędu w sztuce lekarskiej?
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat błędów w sztuce lekarskiej i odpowiada odpowiada na często zadawane pytanie: Czy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku błędu w sztuce lekarskiej?
https://vimeo.com/834843568
https://youtu.be/NQ_2mIfxUpo


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku na statku rejsowym? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków na statkach rejsowych i odpowiada odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku na statku rejsowym?
https://vimeo.com/834843988
https://youtu.be/J0ei3tAf-3A


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku rowerowego? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków z udziałem rowerzystów na Florydzie i odpowiada odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku rowerowego?
https://vimeo.com/834844376
https://youtu.be/sQTlC5bs9aA


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku samochodowego? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków samochodowych na Florydzie i odpowiada na często zadawane pytanie:Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku samochodowego?
https://vimeo.com/834844615
https://youtu.be/KwYm2JQh_-M


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem samochodu ciężarowego? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków z udziałem samochodów ciężarowych na Florydzie i odpowiada odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem samochodu ciężarowego?
https://vimeo.com/834843769
https://youtu.be/J85ZEK53voc


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku spowodowanego przez potrącenie pieszego? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków z udziałem pieszych na Florydzie i odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku spowodowanego przez potrącenie pieszego?
https://vimeo.com/834844154
https://youtu.be/4f8dOAdTVWgZostałam wyznaczona jako Trustee i Personal Representative spadku. Co to dla mnie oznacza?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Zostałam wyznaczona jako Trustee i Personal Representative spadku. Co to dla mnie oznacza?
https://vimeo.com/831605599
https://youtu.be/yq1nrhcDwfUCzy muszę dodać nastoletnie dziecko do mojej autopolisy ubezpieczeniowej?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Czy muszę dodać nastoletnie dziecko do mojej autopolisy ubezpieczeniowej?
https://vimeo.com/831605784
https://youtu.be/jGNX6X5n52wCzy mogę uzyskać odszkodowanie za pogryzienie przez psa?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę uzyskać odszkodowanie za pogryzienie przez psa?
https://vimeo.com/831605923
https://youtu.be/IvvdjtDcKDcCzy mogę uzyskać odszkodowanie z tytułu odpowiedzialności za wadliwy produkt?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę uzyskać odszkodowanie z tytułu odpowiedzialności za wadliwy produkt?
https://vimeo.com/831606047
https://youtu.be/Oo0oK4M6bM4Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem łodzi? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem łodzi? 
https://youtu.be/-Ah3UVUnIPA
https://vimeo.com/828123452Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem jetski? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem jetski? 
https://youtu.be/1UHjY_T_ohI
https://vimeo.com/828124066


Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku motocyklowego? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku motocyklowego? 
https://youtu.be/ljfy0CRUCv0
https://vimeo.com/828123933Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku upadku spowodowanego potknięciem lub poślizgnięciem? 

W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku upadku spowodowanego potknięciem lub poślizgnięciem? 
https://vimeo.com/828123811

​https://youtu.be/V2vuGG5doN8


Czy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie spowodowane przez wadliwy produkt?
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie spowodowane przez wadliwy produkt?
https://vimeo.com/828123557
https://youtu.be/t3AN5K7wtiMCzy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie spowodowane w wyniku pogryzienia przez psa? 
W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy przysługuje mi odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie spowodowane w wyniku pogryzienia przez psa? 
https://youtu.be/I_WPEFLvItw
https://vimeo.com/828123695Czy muszę wystąpić o odnowienie zielonej karty jeżeli staram się o obywatelstwo?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy muszę wystąpić o odnowienie zielonej karty jeżeli staram się o obywatelstwo?Obywatelstwo, Zielona karta, Citizenship, Green Card, I-90, NVC, USCIS, odnowienie zielonej karty, expired green card, green card renewal,  przeterminowana zielona karta, Polish Attorney, Polish Lawyer, Immigration, Polish speaking, polskojęzyczny,  Polski Adwokat Imigracyjny, Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Polski Prawnik Imigracyjny, Floryda,  USA, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka,  polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay
https://vimeo.com/790119206Czy nabycie obywatelstwa przez stałego rezydenta wpływa na jego wniosek o zieloną karę dla rodziny?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy nabycie obywatelstwa przez stałego rezydenta wpływa na jego wniosek o zieloną karę dla rodziny? Obywatelstwo, Zielona karta, Citizenship, Green Card, I-130, NVC, USCIS, wiza imigracyjna dla rodziny, wiza imigracyjna dla dzieci, Polish Attorney, Polish Lawyer, Immigration, Polish speaking, polskojęzyczny, Polski Adwokat Imigracyjny, Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Polski Prawnik Imigracyjny, Floryda,  USA, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka,  polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay
https://vimeo.com/790119676Czy muszę zatrudnić adwokata do postępowania spadkowego?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy muszę zatrudnić adwokata do postępowania spadkowego?Postępowanie Spadkowe, Testament, Trust, Last Will, Polska, Odrzucenie spadku, długi zmarłego, Disclaimer of inheritance,  śmierć,  Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Floryda, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka,  polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay, polski notariusz, probate, Polish Attorney, Polish Lawyer, Polish speaking, polskojęzyczny
https://vimeo.com/790119422


Jak odrzucić niechciany spadek w Polsce?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak odrzucić niechciany spadek w Polsce? Postępowanie Spadkowe, Testament, Trust, Last Will, Polska, Odrzucenie spadku, długi zmarłego, Disclaimer of inheritance,  śmierć,  Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Floryda, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka,  polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay, polski notariusz, apostille, Polish Attorney, Polish Lawyer, Polish speaking, polskojęzyczny
https://vimeo.com/790120069


Jakie dokumenty warto sporządzić na wypadek choroby lub śmierci?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie dokumenty warto sporządzić na wypadek choroby lub śmierci? Postępowanie Spadkowe, Testament, Trust, Last Will, Living Will, Appointment of Healthcare Surrogate, Durable Power of Attorney, Medical Power of Attorney, Pełnomocnictwo, osoba starsza, Estate Planning, Deed, ostatnia wola, śmierć, choroba, upoważnienie, akt notarialny, akt własności, nieruchomość, dom, własność,  Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Floryda, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka, dopisanie do deedu, quitclaim deed, polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay, polski notariusz, Polish Attorney, Polish Lawyer, Polish speaking, polskojęzyczny
https://vimeo.com/790120331Ryzyko dopisania innej osoby do deedu
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat ryzyka związanego z dopisaniem innej osoby do aktu własności nieruchomości, czyli deed. Deed, akt notarialny, akt własności, nieruchomość, dom, własność,  Polski Adwokat,  Polski Prawnik, Floryda, Florida, Agnieszka Piasecka, Agą Piasecka, dopisanie do deedu, quitclaim deed, polscy adwokaci, polscy prawnicy, Clearwater, Pinellas County, Tampa Bay, polski notariusz, Polish Attorney, Polish Lawyer, Polish speaking, polskojęzyczny
https://vimeo.com/790120659


“Financial Affidavit” w sprawach rozwodowych - czy muszę go składać?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., omawia temat oświadczenia finansowego “Financial Affidavit” w sprawach rozwodowych.
Financial Affidavit, w sprawach rozwodowych, czy muszę go składać, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/775846254


“Statute of Limitations” czyli przedawnienie roszczeń
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., omawia temat “Statute of Limitations” czyli przedawnienia roszczeń w sprawach cywilnych, w tym o odszkodowania za wypadki i błędy medyczne.
UWAGA: Od dnia 24 marca, 2023, na Florydzie obowiązuje nowe prawo dotyczące krótszego okresu przedawnienia roszczeń o odszkodowania za szkody spowodowane zaniedbaniem. Ponieważ podcast ten był nagrany przed zmianą prawa, niektóre informacje zawarte w nim są już nieaktualne.

https://vimeo.com/775846711


Co to jest List Protekcyjny – “Letter of Protection”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest List Protekcyjny – “Letter of Protection”?
Co to jest List Protekcyjny, Letter of Protection, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/775847050


Do czego służą “Living Will” i Pełnomocnictwo Medyczne?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., odpowiada na często zadawane pytanie: Do czego służą “Living Will” i Pełnomocnictwo Medyczne?
Do czego służą, Living Will, i Pełnomocnictwo Medyczne, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/775847406


Zielona karta dla rodziny w przypadku „zasiedzenia” wizy
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq., omawia temat zielonej karty dla rodziny w przypadku „zasiedzenia” wizy.
Zielona karta dla rodziny w przypadku „zasiedzenia” wizy, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/775848411Uwaga na fałszywe certyfikaty Apostille
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat fałszywych certyfikatów Apostille.
https://vimeo.com/775848968Jak legalnie zmienić imię i nazwisko?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak legalnie zmienić imię i nazwisko?
https://vimeo.com/774325763


Jak poprawnie doręczyć pozew rozwodowy?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak poprawnie doręczyć pozew rozwodowy?
Jak poprawnie doręczyć pozew rozwodowy?, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/774324831Jakie kroki muszę podjąć w celu przejęcia spadku i spłaty długów zmarłego?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie kroki muszę podjąć w celu przejęcia spadku i spłaty długów zmarłego?
Jakie kroki muszę podjąć w celu przejęcia spadku i spłaty długów zmarłego?, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/774320700


Notariusz czy adwokat do przeprowadzenia rozwodu?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat zatrudniania notariuszy lub innych osób nie posiadających licencji do praktykowania prawa do przeprowadzenia rozwodu.
Notariusz czy adwokat do przeprowadzenia rozwodu?, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/774321578


Ochrona przed wierzycielami dla właścicieli nieruchomości inwestycyjnych
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat ochrony przed wierzycielami dla właścicieli nieruchomości inwestycyjnych.
Ochrona przed wierzycielami dla właścicieli nieruchomości inwestycyjnych, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/774322276


Pełnomocnictwo od osoby chorej - Durable Power of Attorney
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat pełnomocnictwa od osoby chorej - Durable Power of Attorney.
Pełnomocnictwo od osoby chorej, Durable Power of Attorney, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, USA, U.S., Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/774323763Co jest dla mnie korzystniejsze - testament czy trust?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co jest dla mnie korzystniejsze - testament czy trust? Co jest dla mnie korzystniejsze - testament czy trust?, PRAWO SPADKOWE, TESTAMENTY I TRUSTY, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, Aga Piasecka, Agnieszka Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/741390165


Czy mogę wystąpić o obywatelstwo czekając na usunięcie warunków z zielonej karty?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę wystąpić o obywatelstwo czekając na usunięcie warunków z zielonej karty? Czy mogę wystąpić o obywatelstwo czekając na usunięcie warunków z zielonej karty?, PRAWO IMIGRACYJNE, Immigration, Attorney, Lawyer, Clearwater, Florida, Floryda, FL, US, U.S., USA, U.S.A., United States, Polski, Prawnik, Adwokat, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/741391158


Interview w sprawie zielonej karty - czego należy się spodziewać?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czego należy się spodziewać no interview w sprawie zielonej karty? Interview w sprawie zielonej karty- czego należy się spodziewać?, PRAWO IMIGRACYJNE, Immigration, Attorney, Lawyer, Clearwater, Florida, Floryda, FL, US, U.S., USA, U.S.A., United States, Polski, Prawnik, Adwokat, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/741393915


Zielona karta dla matki i dziecka na bazie małżeństwa
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania zielonej karty dla matki i dziecka na bazie małżeństwa. Zielona karta dla matki i dziecka na bazie małżeństwa, PRAWO IMIGRACYJNE, immigration, Attorney, Lawyer, Clearwater, Florida, Floryda, FL, US, U.S., USA, U.S.A., United States, Polski, Prawnik, Adwokat, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/741396076VAWA - zielona karta dla ofiar przemocy domowej
VAWA - zielona karta dla ofiar przemocy domowej, VAWA, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, Aga Piasecka, Agnieszka Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/731858727


Pelnomocnictwo do Polski z Apostille
Pelnomocnictwo do Polski z Apostille, Apostille, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, Aga Piasecka, Agnieszka Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/731857800


Czy mogę wystąpić o odszkodowanie powypadkowe nie podejmując leczenia?
Czy mogę wystąpić o odszkodowanie powypadkowe nie podejmując leczenia?, Wypadek, wypadki, odszkodowanie, Polski, Adwokat, Prawnik, Clearwater, Floryda, Florida, Aga Piasecka, Agnieszka Piasecka, Piasecka Law

https://vimeo.com/731857064Closing na Florydzie - Czy potrzebny jest mi adwokat? 
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy do closingu na Florydzie potrzebny jest adwokat?
https://vimeo.com/661466975


Jaką formę współwłasności wybrać w przypadku darowizny?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jaką formę współwłasności wybrać w przypadku darowizny?
https://vimeo.com/661470659


Dziedziczenie w przypadku śmierci w trakcie rozwodu
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat dziedziczenia w przypadku śmierci w trakcie rozwodu.
https://vimeo.com/661469066


Klasyczny rozwód vs. collaborative divorce
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat rozwodu klasycznego vs. „collaborative divorce”.
https://vimeo.com/661473897Jakie ubezpieczenie samochodowe zapewnia ochronę w razie wypadku?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie ubezpieczenie samochodowe zapewnia ochronę w razie wypadku?
https://vimeo.com/661472069


„Reentry Permit” czyli pozwolenie na dłuższe podróże dla posiadaczy zielonej karty
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat: „Reentry Permit” czyli pozwolenie na dłuższe podróże dla posiadaczy zielonej karty.
https://vimeo.com/661517369


Badania lekarskie i obowiązek szczepienia na COVID-19 dla aplikantów o zieloną kartę
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat badań lekarskich i obowiązku szczepienia na COVID-19 dla aplikantów o zieloną kartę.
https://vimeo.com/661508771


Powrót do USA po ponadrocznym pobycie za granicą dla posiadaczy zielonej karty
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat możliwości powrotu do USA po ponadrocznym pobycie za granicą dla posiadaczy zielonej karty.
https://vimeo.com/661512163


Polski paszport i potwierdzenie obywatelstwa polskiego
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat polskiego paszportu i potwierdzenia obywatelstwa polskiego.
https://vimeo.com/661509925


Sponsorowanie dorosłego dziecka na zieloną kartę - Pytania i Odpowiedzi
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi na temat sponsorowania dorosłego dziecka na zieloną kartę. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq.
https://vimeo.com/661513513Uproszczony test na obywatelstwo USA dla seniorów
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat uproszczonego testu na obywatelstwo USA dla seniorów.

https://vimeo.com/661515360Czy Floryda uznaje tzw. Common Law Marriage?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat tzw. „Common Law Marriages” na Florydzie.
https://vimeo.com/606742327


„Pet Trust” czyli jak mogę zabezpieczyć moje zwierzęta na wypadek mojej śmierci?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat „Pet Trusts” czyli jak można zabezpieczyć swoje zwierzęta na wypadek śmierci.
https://vimeo.com/606741290


„Waiver imigracyjny” czyli wybaczenie złamania prawa imigracyjnego
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat „Waiver imigracyjny” czyli wybaczenie złamania prawa imigracyjnego.
https://vimeo.com/606741679


Czy mogę przeprowadzić postępowanie spadkowe po zmarłym na Florydzie w Polsce?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę przeprowadzić postępowanie spadkowe po zmarłym na Florydzie w Polsce?
https://vimeo.com/606742806


Jakie dokumenty są niezbędne aby upoważnić moje dzieci do działania w moim imieniu?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie dokumenty są niezbędne aby upoważnić moje dzieci do działania w moim imieniu?
https://vimeo.com/606743131


Oświadczenie o odrzuceniu spadku w Polsce
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat oświadczenia o odrzuceniu spadku w Polsce.
https://vimeo.com/606743804


Ślub przed upływem 90 dni od wjazdu do USA - oszustwo imigracyjne?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat “reguły 90 dni” kreującej domniemanie oszustwa imigracyjnego przy aplikacji o zieloną kartę przez małżeństwo.
https://vimeo.com/606744081


Usunięcie warunków z tymczasowej zielonej karty
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat usunięcia warunków z tymczasowej zielonej karty.
https://vimeo.com/606744424


Uwaga na oszustów internetowych!
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat oszustów internetowych.
https://vimeo.com/606744691Czy i kiedy mogę zażądać aby małżonek pokrył koszty mojego prawnika rozwodowego?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy i kiedy mogę zażądać aby małżonek pokrył koszty mojego prawnika rozwodowego?
https://vimeo.com/597365904


Czy warto zainwestować w „Estate Planning Package”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy warto zainwestować w „Estate Planning Package”?
https://vimeo.com/597366138


 Jak możemy mieć wpływ na to do kogo trafią nasze dzieci na wypadek naszej równoczesnej śmierci?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak możemy mieć wpływ na to do kogo trafią nasze dzieci na wypadek naszej równoczesnej śmierci?
https://vimeo.com/597366463Ochrona przed wierzycielami na Florydzie
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat ochrony przed wierzycielami na Florydzie.
https://vimeo.com/597366812


Rozwód na Florydzie - co stanie się z domem kupionym na kredyt?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co stanie się po rozwodzie z domem kupionym na kredyt?
https://vimeo.com/597367081


Uwaga na oszustów telefonicznych!
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat oszustw telefonicznych.
https://vimeo.com/597367350


Wiza narzeczeńska czy małżenska?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada omawia tematykę dotyczącą wiz narzeczeńskich i małżeńskich.
https://vimeo.com/597367672


Certyfikowana kopia deedu za $90?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie dotyczące korespondencji z żądanie zapłaty, która jest często wysyłana do właścicieli nieruchomości po zarejestrowaniu nowego deedu.
https://vimeo.com/592933492


Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?
https://vimeo.com/592933910


Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę starać się o zwolnienie z testu przy egzaminie na obywatelstwo?
https://vimeo.com/592934368


Czy mogę ubiegać się o alimenty małżeńskie jeżeli mąż zrezygnował z pracy?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o alimenty małżeńskie jeżeli mąż zrezygnował z pracy?
https://vimeo.com/592934940


Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?
https://vimeo.com/592935522Czy podczas rozwodu małżonkowie mogą zrzec się wzajemnego wyjawienia informacji finansowych?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy podczas rozwodu małżonkowie mogą zrzec się wzajemnego wyjawienia informacji finansowych?
https://vimeo.com/592936114


Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?
https://vimeo.com/592937143


Injunction Against Stalking czyli zakaz zbliżania się dla osób prześladowanych
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat Injunction Against Stalking czyli zakaz zbliżania się dla osób prześladowanych.
https://vimeo.com/592937381


Injunction for Protection Against Domestic Violence czyli zakaz zbliżania się dla ofiar przemocy domowej
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat Injunction for Protection Against Domestic Violence czyli zakaz zbliżania się dla ofiar przemocy domowej.
https://vimeo.com/592937667


Prawa rodzicielskie ojca bez związku małżeńskiego
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat praw rodzicielskich ojca bez związku małżeńskiego.
https://vimeo.com/592938742


Uważaj na fałszywych prawników!
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat praktykowania prawa przez osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji i uprawnień do praktykowania prawa.
https://vimeo.com/592938913


Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy potrzebuję adwokata do closingu na Florydzie?
https://vimeo.com/592936745


Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?
https://vimeo.com/592938134


Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?
https://vimeo.com/592938335Czy mogę pozwać administrację budynku za złamanie nogi na wystającej płytce chodnikowej?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie: Czy mogę pozwać administrację budynku za złamanie nogi na wystającej płytce chodnikowej?
https://vimeo.com/589428539


Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę kogoś pozwać do sądu na podstawie ustnej umowy?
https://vimeo.com/589428349


Czy mogę pozwać Nursing Home o odszkodowanie za upadek oraz odleżyny?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę pozwać Nursing Home o odszkodowanie za upadek oraz odleżyny?
https://vimeo.com/589428774


Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o obywatelstwo jeżeli byłem w przeszłości karany?
https://vimeo.com/589428998


Czy warto kwestionować mandat drogowy?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy warto kwestionować mandat drogowy?
https://vimeo.com/589429297


Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?
https://vimeo.com/589429587Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Kiedy mogę ubiegać się o obywatelstwo USA na bazie małżeństwa z obywatelem USA i jakie warunki muszę spełnić?
https://vimeo.com/589429881


Obywatelstwo USA - długość pobytu w USA i częste podróże
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie dotyczące długości pobytu w USA i wpływu zagranicznych podróży na możliwość uzyskania obywatelstwa USA
https://vimeo.com/589430057Obywatelstwo USA - Pytania i Odpowiedzi - Część 1 
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 
https://vimeo.com/584986362


Obywatelstwo USA - Pytania i Odpowiedzi - Część 2       
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat Obywatelstwa USA. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 
https://vimeo.com/584987486


Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?
https://vimeo.com/585916519


Na czym polega test na Obywatelstwo USA?    
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Na czym polega test na Obywatelstwo Stanów Zjednoczonych?
https://vimeo.com/585917404


Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?         
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są możliwości zwolnienia się z testu na obywatelstwo?
https://vimeo.com/585916808


Co to jest Collaborative Divorce?       
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest Collaborative Divorce?
https://vimeo.com/585916034


Rozwód na Florydzie - Pytania i Odpowiedzi - Część 1      
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 1) na temat rozwodu na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 
https://vimeo.com/585917762


Rozwód na Florydzie - Pytania i Odpowiedzi - Część 2      
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi (część 2) na temat rozwodu na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 
https://vimeo.com/585917991


Prenup czyli intercyza przedmałżeńska     
Podcast ten zawiera najczęściej zadawane Pytania i Odpowiedzi na temat Intercyzy Przedmałżeńskiej na Florydzie. Odpowiada Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. 
https://vimeo.com/585917554


Baker Act czyli przymusowe badanie psychiatryczne        
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania dotyczące przymusowego badania psychiatrycznego na Florydzie na podstawie Baker Act. 
https://vimeo.com/585915774


Marchman Act czyli przymusowe leczenie odwykowe      
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytania dotyczące przymusowego leczenia odwykowego na Florydzie na podstawie Marchman Act.
https://vimeo.com/585917077


Co to jest Health Care Surrogate?      
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest Health Care Surrogate?
https://vimeo.com/585916293


Jak zachować się w razie wypadku drogowego.
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak zachować się w razie wypadku drogowego?
https://vimeo.com/354067608


Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 
https://vimeo.com/354063901


Co to jest “Waiver”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Waiver”?
https://vimeo.com/347613179


Co to jest “Trust”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Trust”?
https://vimeo.com/347610674


“Probate” czyli postępowanie spodkowe na Florydzie
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat: “Probate” czyli postępowanie spadkowe na Florydzie?
https://vimeo.com/347605372


Co to jest “Power of Attorney”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Power of Attorney”?
https://vimeo.com/347603464


Co to jest “Living Will” 
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Living Will”?
https://vimeo.com/347599917


Co to jest “Last Will” 
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Last Will”?
https://vimeo.com/347597522


Co to jest “Deed”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Deed”?
https://vimeo.com/347592312


Co to jest “Apostille”?
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Apostille”?
https://vimeo.com/347588998


Co to jest, “Affidavit”
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Affidavit”?
https://vimeo.com/347395438


Co to jest, “Lady Bird Deed” 
W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Lady Bird Deed”?
https://vimeo.com/347381566Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Colorado?
Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Colorado?, Adwokat, Imigracyjny, Colorado, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624659506


Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Nowym Jorku?
Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Nowym Jorku?, Imigracyjny, New York, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624659834


Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w New Mexico?
Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w New Mexico?, Imigracyjny, New Mexico, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624659728


Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Illinois?
Jak długo trwa uzyskanie obywatelstwa USA w Illinois?, Imigracyjny, Illinois, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624659623


Adwokat Imigracyjny Colorado, USA
Adwokat, Imigracyjny, Colorado, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624588293


Adwokat Imigracyjny New Mexico, USA
Imigracyjny, New Mexico, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624588487Adwokat Imigracyjny New York, USA
Imigracyjny, New York, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624588436


Adwokat Imigracyjny Illinois, USA
Imigracyjny, Illinois, Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law
https://vimeo.com/624588351


*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 

*The information contained in these Podcasts is provided for informational purposes only, and should not be construed as legal advice on any subject matter.Polski, Prawnik, Adwokat, Podcast, Wideo, Video, Radio, Telewizją, Clearwater, Floryda, Florida, U.S., USA, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Piasecka Law